ZIPCEM

ZIPCEM

ZIPCEM

V júni roku 2016 sme nadviazali spoluprácu s občianskym združením ZIPCEM (Združenie Informačných a poradenských center mladých v SR).

Hlavnou podstatou spolupráce je vytvorenie siete organizácií zaoberajúcich sa NEFORMÁLNYM VZDELÁVANÍM. Táto aktivita bola podporená Ministerstvom školstva a športu SR prostredníctvom svojej organizácie IUVENTA a programom PRE MLÁDEŽ.

Súčasťou tejto siete je niekoľko krajských Rád mládeže, ICM-iek, ako aj ďalších organizácií.

Tento projekt vznikol vďaka neúnavnej práci veľi šikovnej Lucky Macalákovej.


Spoločné projekty:

V DOBRÝCH RUKÁCH - VZDELÁVAME NEFORMÁLNE
10.-12.6.2016 - TRENČÍN, SK

ZIPCEM v tn

 

V Trenčíne sa dňa 2.12.2016 (piatok) uskutoční ďalšie zo stretnutí mládežníckych organizácii z celého západného Slovenska, ktoré organizuje Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Krajským Centrom voľného času v Trenčíne.

Kompletné informácie o podujatí nájdete na tomto linku.

 

 

V DOBRÝCH RUKÁCH - VZDELÁVAME NEFORMÁLNE
10.-12.6.2016 - BOJNICE, SK 

BOJNICE

V Bojniciach ste v dňoch 10.-12. júna 2016 mohli stretnúť zástupcov mnohých mládežníckych organizácií z celého Slovenska. Dôvodom bolo stretnutie, ktoré organizovalo Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR ako súčasť odvážneho projektu. 

Celý záznam zo strenutia so ZIPCEM v Bojniciach nájdete na tomto linku.

 

MAPA MLÁDEŽNÍCKYCH ORGANIZÁCIÍ NA SLOVENSKU

mapa-organizacii

Prinášame v spolupráci s organizáciou ZIPCEM interaktívnu mapu mládežníckych organizácií na Slovensku - zapojených a registrovaných do tejto databázy.

Táto mapa a databáza je momentálne v stave budovania a dopĺňania, neobsahuje všetky mládežnícke organizácie, ale len tie, ktoré sami prejavia záujem o účasť v tejto mape a databáze.

Viac informácií o tejto aktivite a mape nájdete na tomto linku.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo