MENTORING


Predávame ďalej našim mladším kamarátom, čo sme dostali - poznanie a skúsenosti, príklady pozitívne aj negatívne :-)MENTORING


Medzi našich priateľov patria rôzne osobnosti, profesionálni kouči i ľudia z rôznych oblastí.

Poskytujeme Vám naše profesionálne kontakty, čím môžeme výrazne zrýchliť budovanie Vašej kariéry.


Získaj si aj Ty spomedzi nás svojho kouča - mentora, človeka, ktorý Ti bude priateľsky radiť, ako si vybrať pre Teba najvhodnejšiu cestu Tvojho smerovania, ktorý Ti umožní osobne spoznať dôležitých ľudí, ktorí dlhoročne pôsobia v Tvojej oblasti a ktorí Ti môžu dať tie najlepšie informácie pre Tvoj ďalší rozvoj.

Vďaka pôsobeniu našich členov a priateľov v rôznych oblastiach spoločenského a pracovného života máš možnosť tých najvhodnejších ľudí pre Tvoj ďalší rozvoj.

Tým, že Vám pomáhame nájsť si ten správny a vhodný smer Vašej profesionálnej orientácie, pomáhame aj posilniť a obohatiť našu sieť.

odd
Náš mentoring je na báze Pošli to ďalej (Put it forward). Mnohí z nás dostali toho veľa od života. Niektorí z nás mali šťastie, niektoí z nás sa vypracovali, mnohí z nás dostali v niektorej etape svojho života nezištnú pomoc od cudzích ľudí. A dnes sme mnohí v štádiu, kedy chceme túto pomoc oplatiť - a tak to posielame ďalej.

Zároveň sa snažíme byť mentormi vekovo bližšej vrstve (Absolventi vysokoškolákom, vysokoškoláci gymnazistom, gymnazisti záklaďakom a podobne. Takto môžme efektívnejšie prepojiť mládež naprieč vekovým vrstvám.

 

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo