2% DANE

Neviete, komu venovať svoje 2% z dane?

Chcete podporiť rozvoj mládeže na Slovensku?

Páčia sa Vám naše aktivity a chceli by ste podporiť našu organizáciu a našich mladých členov a priateľov?

Podporte Vaše deti prostredníctvom nás. U nás máte možnosť určiť si, na ktoré aktivity chcete dať svoje 2% z dane.

Z našich aj Vašich daní podporujeme našich členov nákupom športových potrieb, organizovaním rôzneho typu podujatí, pomáhame spájať mládež na Slovensku vďaka spoločným stretnutiam, pomáhame rozvíjať schopnosti a zručnosti našich členov a ich priateľov.

 


Ak nás chcete podporiť Vašimi 2-3% z dane, budeme veľmi radi.

Máte 2 možnosti:

A. ZAVOLAJTE NÁM (0940 606 999) ALEBO POŠLITE MAIL (chairman@active-youth.org alebo info@active-youth.org) - VYPLNÍME VŠETKY POTREBNÉ TLAČIVÁ ZA VÁS + ZANESIEME OSOBNE NA DAŇOVÝ ÚRAD

B. TLAČIVA MOŽETE VYPLNIŤ SAMI - editovateľné tlačivo Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane nájdete na tomto linku alebo kliknite na obrázok dole:

 EDITOVATEĽNÉ VYHLÁSENIE

2% dane pre ACTIVE YOUTH

 

Ak nás chcete podporiť a tlačivo vyplniť a odovzdať na daňový úrad, chceme Vás poprosiť o zaslanie buď fotografie/kópie opečiatkovaného vyhlásenia mailom, prípadne prídeme osobne.

Stáva sa však pravidelne - a nám sa to tiež stalo v minulých rokoch - DAŇOVÝ ÚRAD/FINANČNÁ SPRÁVA občas NEPOŠLE úplne všetky prostriedky.

V roku 2016 nám napríklad neposlali prostriedky za 5 ľudí (a to len o tých, čo vieme).

Vďaka Vašej kópii máme možnosť evidencie Vašich darov a výšku daru, zároveň máme dôkaz v prípade zaslania požiadaviek Daňovému úradu.

 

Ďakujeme za Vašu podporu :)

 

P.S.:

Link ACTIVE YOUTH @ NOTAR.sk

EDITOVATEĽNÝ FORMULÁR - FINANČNÁ SPRÁVA

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo