MEDZINÁRODNÁ SPOLUPRÁCA


Chcete sa naučiť organizovať projekty v rámci schémy ERASMUS+, vďaka ktorým môžete spoznať mnoho ľudí zo zahraničia a spoznať aj tieto krajiny?

Chcete získať priateľov a prísť ich pozrieť na pár týždňov cez leto?

Máme dlhoročné skúsenosti s projektami v zahraničí, čím Vás chceme motivovať k organizovaniu rôznych výmien, konferencií a podobných eventov.

Navyše budete mať možnosť stáť pri zrode pobočiek ACTIVE YOUTH v týchto krajinách.

int

Chceme pokračovať v participácii na rôznych medzinárodných projektoch ako napr. seminároch, fórach a ERASMUS+ projektoch.

Plánujeme začať organizovať naše vlastné ERASMUS+ výmenné projekty a tréningy, tak hľadáme partnerské organizácie a neziskovky (NGOs).

Sme otvorení spolupráci so zahraničnými NGOs, ich členmi, univerzitami a školami, spolkami a bratstvami, výskumnými centrami, atď.

Plánujeme rozšíriť našu sieť do zahraničia a založiť tam pobočky, preto hľadáme dobrovoľníkov ako sme my, ktorí budú chcieť s nami spolupracovať.

int

 

Ak Vás zaujala táto ponuka a chceli by ste sa zapojiť do našich aktivít, prípadne máte nové nápady, ozvite sa nám, budeme radi :-)

Momentálne dopĺňame aj túto sekciu, každopádne aspoň zatiaľ provizórne prinášame informácie o podujatiach týkajúcich sa medzinárodnej spolupráce:


INFORMAČNÉ DNI PROGRAMU ERASMUS+ 
DEADLINE 3.11.

 

 

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo