KULTÚRNA SPOLUPRÁCA

Od roku 2014 začíname kultúrne kluby (Culture Clubs), zamerané na spoločnú kultúrnu výmenu medzi slovenskou a zahraničnou mládežou a našimi členmi, ako aj zamerané na spoločné dlhotrvajúce priateľstvá medzi nami.

Prinášame naše kultúrne špecifiká a naše slovanské srdce mládeži z iných krajín, ktorí na Slovensku študujú v rámci programov Erasmus alebo v rámci bilaterálnych zmlúv alebo sú tu pracovne.

Zároveň im dávame im možnosť šíriť ich kultúru a hodnoty medzi nás (kultúrne podujatia, sledovanie filmov z danych krajín, kultúrne festivaly, atď.)

Máme pripravené rôzne eventy, či už besedy, výlety do okolia alebo Dni priateľstva, ktoré chceme organizovať v spolupráci s miestnymi ambasádami.

odd


V súčasnosti rozvíjame tieto kultúrne kluby:


NORDIC CLUB

- zameraný na spoluprácu a kultúrnu výmenu s mládežou zo Škandinávie (Nórsko, Švédsko, Fínsko, Island a Dánsko).

Viac informácií o NORDIC clube nájdete TU.


BALTIC CLUB

- zameraný na spoluprácu a kultúrnu výmenu s mládežou z Pobaltia (Litva, Lotyšsko, Estónsko, Severné Poľsko, Severné Nemecko).

Viac informácií o BALTIC clube nájdete TU.


CARPATHIA CLUB

- zameraný na spoluprácu a kultúrnu výmenu s mládežou v rámci Karpatskej oblasti (SK, Ukrajina, Maďarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, atď).

Viac informácií o CARPATHIA clube nájdete TU.


CAUCASIAN CLUB

- zameraný na spoluprácu a kultúrnu výmenu s mládežou z Kaukazskej oblasti (Gruzínsko, Azerbajdžan, Arménsko, Kazachstan, Uzbekistan, atď).

Viac informácií o CAUCASIAN clube nájdete TU.


RUSSIAN CLUB

- zameraný na spoluprácu a kultúrnu výmenu s mládežou z Ruska a krajín CIS.

Viac informácií o RUSSIAN clube nájdete TU.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo