V DOBRÝCH RUKÁCH

V DOBRÝCH RUKÁCH - VZDELÁVAME NEFORMÁLNE

 

V DOBRÝCH RUKÁCH 2.12.2016 - TRENČÍN

 

Učíme ich, ako sa nestratiť.ACTIVE YOUTH - V dobrych rukach
Učíme ich zážitkom.
Dajme o sebe vedieť viac.

Príďte. Využite priestor na otvorenú komunikáciu, zistite, čo, kto a ako robí, spojte svoje aktivity s ďalšími, oslovte opäť viac mladých ľudí a hlavne - nájdime spôsob, ako posunúť neformálne vzdelávanie do centra záujmu nielen mladých ľudí...

Podobné stretnutie v rámci projektu V dobrých rukách - vzdelávame neformálne, sa konajú aj strednom a východnom Slovensku.

Združenie Informačných a poradenských centier mladých spolu s Krajským centrom voľného času v Trenčíne Vás pozýva na neformálne stretnutie pracovníkov s mládežou.

Miesto:      Kultúrne Centrum Aktivity v Trenčíne,
Adresa:     Kyjevská ulica 3183, Trenčín
Dátum:     2. decembra 2016 od 10.00-15.00.

 

Chystáme konkrétny výstup v podobe online mapy, v ktorej môžete byť aj Vy a Vaša organizácia. Ak máte záujem poskytnúť o sebe základné informácie a niečo navyše, vyplňte nasledujúci formulár. Link nájdete dolu, pod textom.

REGISTRÁCIA ORGANIZÁCII

Stretnutie, na ktoré Vás pozývame, Vám poskytuje priestor na prezentáciu, nadviazanie nových kontaktov, či inšpiráciu. Zároveň je nutné, aby bola práca s mládežou postavená na reálnych ľuďoch, na ich aktivitách a rešpekte voči nim. Aj toto bude jedna z tém stretnutia v Trenčíne.

Ak si poviete, že jedno takéto stretnutie nikam nevedie, práve preto príďte. Aj Vy nastavujete latku práce s mládežou a ak budete chcieť, takýchto stretnutí môže byť viac a môžu byť pravidelné. Ale vždy je to o ľuďoch.

REGISTRÁCIA NA TN EVENT


Viac informácií o evente nájdete na tomto linku.

 


V DOBRÝCH RUKÁCH 10.-12.6.2016 - BOJNICE, SKStretnutie v Bojniciach


V Bojniciach ste v dňoch 10.-12. júna 2016 mohli stretnúť zástupcov mnohých mládežníckych organizácií z celého Slovenska. Dôvodom bolo stretnutie, ktoré organizovalo Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR ako súčasť odvážneho projektu.

Celý záznam zo strenutia so ZIPCEM v Bojniciach nájdete na tomto linku.

 

 

 

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo